Zápis ze zasedání DK ze dne 4.5. 2023 |
4 žluté karty - pokuta 500,- Kč §47/4
MATOUŠEK Ondřej 01061245 Železnice ŠUBRT Milan 90021161 Chomutice MUTZER Robert 75110183 Libáň VÁVRA Štěpán 01030017 Valdice HOLMAN Petr 89061488 Češov
2 žluté karty, vyloučení - pokuta 1.000.- Kč § 46/2
ČAPEK Jan 91011405 Žeretice
Vyloučení - 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 30.4. § 43/1
PEJSKAR Martin 77100111 Železnice
Vyloučení - 2 soutěžní utkání nepodmíněně § 48/1
SKLENÁŘ Jan 89030486 Robousy
Žádost o prominutí zbytku trestu – žádost se zamítá § 41
OUHRABKA Marek 89101266 Češov
Příští zasedání DK OFS se koná 11.5.2023 od 13.30 hodin |
|
Výsledky a podrobnosti z víkendu 29.4.-1.5. 2023 |
Výsledky a podrobnosti najdete zde |
Delegace rozhodčích 29.-30.4. 2023 |
Delegaci rozhodčích najdete zde |
Aktualizováno Pátek, 28 Duben 2023 16:55 |
Zápis ze zasedání KM+TMK ze dne 24.4. 2023 |
Zápis ze zasedání KM a TMK můžete otevřít zde |
Zápis ze zasedání STK ze dne 27.4. 2023 |
Zápis ze zasedání DK ze dne 27.4.2023 |
4 žluté karty - pokuta 500,- Kč §47/4
ČÁP Jan 01071173 Libáň SCHÁŇKO Tomáš 91110291 Železnice KROUPA Jakub 90031511 Žlunice JEMELKA Petr 89081427 Češov PLÍŠEK Bohumil 00071746 Libuň
Vyloučení - 2 soutěžní utkání nepodmíněně §48/1
OUHRABKA Marek 89101266 Češov
Žádost o prominutí zbytku trestu - žádost se zamítá
PROKORÁT Marek 97060942 Sobotka
Příští zasedání DK OFS se koná 4.5. 2023 od 10.00 hodin |
Nominace hráčů U17 na meziokresní výběrový turnaj ve Žlunicích a Hlušicích |
V pondělí dne 1.5. 2023 proběhne ve Žlunicích a Hlušicích turnaj okresních výběrů U17
Nominaci na tento turnaj najdete zde Propozice na tento turnaj najdete zde |
Nominace hráčů U12 na meziokresní výběrový turnaj v Přepychách |
V sobotu dne 29.4. 2023 proběhne v Přepychách turnaj okresních výběrů U12
Nominaci na tento turnaj najdete zde Propozice na tento turnaj najdete zde |
Nominace hráčů U11 na meziokresní výběrový turnaj v Úpici |
V neděli 30.4. 2023 proběhne v Úpici turnaj okresních výběrů U11
Nominaci na tento turnaj najdete zde Propozice na tento turnaj najdete zde |
Výsledky a podrobnosti z víkendu 22.-23.4. 2023 |
Výsledky a podrobnosti najdete zde. |
Zápis ze zasedání STK ze dne 20.4. 2023 |
Zápis z řádného jednání VV OFS ze dne 17.4. 2023 |
Zápis můžete otevřít zde. |
Zápis ze zasedání DK ze dne 20.4. 2023 |
4 žluté karty, pokuta 500,- Kč §47/4
ANGELOV Roman 76040469 Jičíněves MATOUŠ Patrik 95120439 Podhradí PEŠTA Zdeněk 92092090 Dětenice DRAHOŇOVSKÝ Ondřej 94040541 Železnice
vyloučení, 2 soutěžní utkání nepodmíněně §48/1
PROKORÁT Marek 97060942 Sobotka
Další zasedání DK OFS se koná 27.4. 2023 od 10.00 hodin
|
|
|
|