Reklama

 


                           

 

Víkendové turnaje přípravek

O víkendu 23. - 24. 3. se v Lázních Bělohrad sehrál nejdříve turnaj starších přípravek o 11 týmech (všechny týmy z okresu - obrovská pochvala !!).

Z turnaje vyšel jako vítěz tým Sokola Lužany následovaný Libání a třetí místo obsadil Sokol Chomutice. Individuální ceny jsi odnesli pro nejlepší brankářku Petra Kadečková (Lužany), nejlepší střelec Jan Kouřil (Libáň) a nejlepší hráč Jakub Mach (Lužany).

V neděli se v Bělohradě představili opět přípravky, ale tentokrát mladší. Turnaje se zúčastnilo celkem 7 týmů a hrálo se systémem každý s každým. Na palubovce dominovali především týmy z Jičíněvse a N. + S. Paky. Turnaj nakonec na větší počet vstřelených branek vyhrála Jičíněves, kde rozhodla jediná branka a byl tak vidět velmi napínavý boj o první místo do posledního zápasu. Na třetím místě se umístil tým z Hořic a jejich „bílý“ tým. Individuální ceny obdržel pro nejlepšího střelce Pivarči Denis (Jičíněves), nejlepší hráč Ondřej Pospíšil (N. + S. Paka) a nejlepším brankářem byl vyhlášen opět hráč z Paky Vít Václav.

 

Poděkování patří i rozhodčím, kteří zajistili bezproblémový průběh turnaje, fanouškům za perfektní fandění a hráčům za předvedené výkony.


Martin Pankrác
Grassroots trenér mládeže OFS