Hlavní partneři:


                    

 

 

                    

 

                             

 

Ostatní partneři:


          

 

Zápis ze zasedání DK ze dne 10.5. 2024

4x žlutá karta - peněžitá pokuta 500.-Kč  § 47/4

Brožíček Jan                    87060089            Nemyčeves
Borůvka Tomáš                02011492            Jičíněves
Habel Martin                    97111011            Kopidlno B
Malý David                      85072088            Železnice B
Drahoňovský Ondřej         94040541            Železnice B
Hyršal Filip                      05051492            Milíčeves
Benda Miroslav                84030251            Češov
Nosek Luboš                    86080023            Miletín B

 

2x žlutá karta - ČK, peněžitá pokuta 1 000.-Kč  § 46/2

 

Nosek Luboš                   86080023           Miletín B


Vyloučení - 2 SUN  § 48/1

Halász Michal                   03110003            Nemyčeves
Pižl Tomáš                         86111623            Žlunice

Vyloučení – 2 SUN  § 43/1

Kulhánek Bohdan            02020903            Jičíněves

Žádost o prominutí zbytku trestu – zamítnuto § 41

Jaroš Zdeněk                     83111586            Lužany


Příští zasedání DK se koná ve čtvrtek 16.5.2024 od 10 hodin.

 

Příští zasedání DK se koná ve čtvrtek 16.5.2024 od 10 hodin.Zápis ze zasedání DK ze dne 10. 5. 2024
4x žlutá karta - peněžitá pokuta 500.-Kč § 47/4
Brožíček Jan 87060089 Nemyčeves
Borůvka Tomáš 02011492 Jičíněves
Habel Martin 97111011 Kopidlno B
Malý David 85072088 Železnice B
Drahoňovský Ondřej 94040541 Železnice B
Hyršal Filip 05051492 Milíčeves
Benda Miroslav 84030251 Češov
c
Nosek Luboš 86080023 Miletín B
Vyloučení - 2 SUN § 48/1
Halász Michal 03110003 Nemyčeves
Pižl Tomáš 86111623 Žlunice
Vyloučení – 2 SUN § 43/1
Kulhánek Bohdan 02020903 Jičíněves
Žádost o prominutí zbytku trestu – zamítnuto § 41
Jaroš Zdeněk 83111586 Lužany
Příští zasedání DK se koná ve čtvrtek 16.5.2024 od 14x žlutá karta - peněžitá pokuta 500.-Kč § 47/4Brožíček Jan 87060089 NemyčevesBorůvka Tomáš 02011492 JičíněvesHabel Martin 97111011 Kopidlno BMalý David 85072088 Železnice BDrahoňovský Ondřej 94040541 Železnice BHyršal Filip 05051492 MilíčevesBenda Miroslav 84030251 ČešovcNosek Luboš 86080023 Miletín BVyloučení - 2 SUN § 48/1Halász Michal 03110003 NemyčevesPižl Tomáš 86111623 ŽluniceVyloučení – 2 SUN § 43/1Kulhánek Bohdan 02020903 JičíněvesŽádost o prominutí zbytku trestu – zamítnuto § 41Jaroš Zdeněk 83111586 LužanyPříští zasedání DK se koná ve čtvrtek 16.5.2024 od 10 hodin.