Reklama

 


      

 

 

              

 

               

Zápis z jednání VV OFS č. 1 ze dne 9. 3. 2021

Nově zvolený VV OFS poprvé zasedal 9.3., byl zvolen místopředseda OFS, předsedové a členové komisí, projednány veškeré náležitosti včetně rozpočtu s ohledem na fungování OFS.

Více informací se dozvíte ze zápisu z jednání, který je možné otevřít zde 

 
Rozhovor s Mgr. Vladimírem Blažejem, novým členem VV OFS

Činovník, který je znám nejen po celém Královéhradeckém kraji, člověk s mnoha zkušenostmi, dlouholetý trenér mládeže i dospělých, bývalý předseda a místopředseda Krajského fotbalového svazu, se letos rozhodl kandidovat do Výkonného výboru Okresního fotbalového svazu Jičín. Od zástupců klubů jičínského okresu obdržel 16 hlasů a byl zvolen v prvním kole.

Celý článek...
 
Rozhovor s dalším členem VV OFS, tentokrát s Janem Střížkou

Staronovým členem výkonného výboru OFS Jičín se stal Jan Střížka. V letošních volbách obhájil svůj mandát, v prvním kole získal od volitelů 13 hlasů a následujícím "rozstřelu" v kole druhém získal o čtyři hlasy více, tedy 17, a jako první v pořadí mezi třemi účastníky tohoto kola se stal šestým členem výkonného výboru Okresního fotbalového svazu.

Celý článek...
 
Rozhovor s členem Výkonného výboru OFS Jičín Vlastimilem Hradeckým

Doslova doyen mezi činovníky OFS Jičín Vlastimil Hradecký vstoupil i v letošním roce na půdu kandidátů do řídícího fotbalového orgánu jičínského okresu a svou pozici obhájil. V prvním kole získal od volitelů 13 hlasů a následujícím "rozstřelu" v kole druhém získal stejný počet hlasů a jako druhý v pořadí mezi třemi účastníky tohoto kola se stal sedmým členem výkonného výboru Okresního fotbalového svazu.

Celý článek...
 
Rozhovor s členem Výkonného výboru OFS Jičín Jaroslavem Křížem

Předseda 1. FK Nová Paka, tedy klubu, jenž je jeden z největších v okrese Jičín, pan Jaroslav Kříž, zvolil letos i vyšší patro pověstného činovnického domu a svojí úspěšnou kandidaturou přispěl k jisté personální obměně řídícího orgánu Okresního fotbalového svazu. Na Valné hromadě OFS Jičín dne 26. 02. 2021 získal 14 hlasů od oprávněných volitelů.

Celý článek...
 
Zpráva GS_63_2021/DESATERO PRO RESTART SOUTĚŽÍ_AKTUÁLNÍ INFO

v návaznosti na dnešní zasedání výkonného výboru FAČR si vám dovoluji zaslat shrnutí nových informací: 

 1. Restart soutěží

Byť se to může zdát v dnešní době unáhlené, utopické, chceme být na případný restart soutěží připraveni hned, jak to jen bude možné. Právě z toho důvodu dnes VV projednal restart soutěží, včetně navazujících témat. Shrnutí aktuální situace, jakož i nová opatření v této věci:

 1. Přestupní období se prodlužuje do 14. 5. 2021.
 2. S ohledem na aktuální vývoj soutěží Výkonný výbor rozhodl o plošném zrušení kompenzačních poplatků pro ročník 2020/2021, a to v plném rozsahu.
 3. Soutěžní ročník bude plošně restartován dohrávkou podzimní části soutěže.
 4. Řídící orgán soutěže určí „inkubační dobu“ pro přípravu klubů před restartem soutěže.
 5. Soutěžní ročník se nebude prodlužovat, tzn. všechny soutěže budou ukončeny do 30. 6. 2021, resp. do 27. 6. 2021.
 6. Pro regulérní ukončení SR je nutné odehrát více než 50 % všech soutěžních utkání v dané soutěži (Soutěžní řád schválen před začátkem soutěže).
 7. Soutěžní utkání se odehrávají v maximálním možném počtu, která opatření ze strany Vlády ČR dovolí.
 8. Pokud jde o kontumaci, pak
  1. za odehraná utkání se považují i kontumovaná,
  2. utkání klubu, který je z důvodu rozhodnutí hygieny umístěn do karantény, se nekontumuje.
 9. V případě různého počtu odehraných utkání na konci soutěžního ročníku se použije koeficient.

      10.  Termín pro plošné zrušení soutěží se prozatím neurčuje.

 

 1. S potěšením vám oznamuji, že výkonný výbor rozhodl o otevření další regionální fotbalové akademie, v tomto případě v Královehradeckém kraji.

JUDr. Jan Pauly

generální sekretář FAČR

 
Rozhovor s členem Výkonného výboru OFS Jičín MUDr. Danielem Malým

Dlouholetý hráč SK Jičín a TJ Lázně Bělohrad Daniel Malý vstoupil v letošním roce i na činovnickou půdu a hned poměrně razantně kandidaturou do funkce předsedy OFS Jičín. Nakonec z toho vyšel mandát pro člena VV jičínského svazu, celkem Daniel Malý získal na Valné hromadě OFS Jičín dne 26. 02. 2021 15 hlasů od volitelů, což byl čtvrtý největší počet.

Celý článek...
 
Rozhovor s členem Výkonného výboru OFS Jičín Pavlem Kozákem

Funkcionářský matador a velká duše železnického fotbalu Pavel Kozák byl na Valné hromadě OFS Jičín dne 26. 02. 2021 zvolen do výkonného výboru jičínského svazu, přičemž získal mezi ostatními uchazeči jednoznačně nejvyšší počet hlasů - celkem 20. Role moderátora se opět ujal Mgr. Vladimír Blažej.

Celý článek...
 
Rozhovor se staronovým předsedou OFS Jičín Janem Šotkem

Na Valné hromadě OFS Jičín dne 26. 02. 2021 byl opětovně zvolen do pozice předsedy svazu pan Jan Šotek. Vlastní hlasování klubů bylo tentokrát skutečnou volbou mezi dvěma kandidáty, přičemž poměr hlasů mezi Janem Šotkem a druhým kandidátem MUDr. Danielem Malým byl po jejich sečtení 16:6. Role moderátora se ujal a otázky pokládal Mgr. Vladimír Blažej.

Celý článek...
 
Volební Valná hromada OFS v číslech

V pátek 26.2. se uskutečnila volební Valná hromada OFS, která zvolila nové vedení.

Tučně označeni kandidáti byli zvoleni.

Celý článek...
 
Zpráva GS_62_2021/Aktuální informace

vzhledem ke zhoršující se pandemické situaci došlo k vydání mnoha nových vládních usnesení, v rámci nichž byla mj. zpřísněna opatření v rámci trénování a sportování vůbec. Počínaje dneškem proto platí, že sportovat lze pouze:

 

 1. na venkovním sportovišti,
 2. na území obce, ve které má osoba trvalý pobyt nebo bydliště,
 3. individuálně, nebo v přítomnosti členů jedné domácnosti.
 
Termín úhrady členských příspěvků na rok 2021
VV FAČR rozhodl na svém posledním zasedání, že se prodlužuje termín úhrady členských příspěvků na rok 2021 až na 15. dubna 2021, dále je stanovený dodatečný termín na 30.4., po kterém všem, kteří úhradu nestihnou, členství ve FAČR zaniká a pro jeho obnovení bude nutné znovu poslat i přihlášku.
 
OFS Jičín také na Facebooku

OFS spustil své nové stránky také na Facebooku, které najdete zde

Budeme i na tento portál dávat spoustu informací a snažit  se tak o dění v rámci okresu informovat co nejširší fotbalovou veřejnost. Prosíme o šíření a předávání mezi své hráče, kamarády a známé, ať je naše "rodina" co nejpočetnější.

 

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »