Hlavní partneři:


                    

 

 

                    

 

                             

 

Ostatní partneři:


          

 

Zápis ze zasedání VV OFS Jičín ze dne 6.11. 2023
Výkonný výbor zasedal v pondělí 6.11. 2023 v Kopidlně.
Zápis ze zasedání můžete otevřít zde
 
Zápis ze zasedání DK ze dne 9.11. 2023
Utkání A1A 0103 Kopidlno B - Jičíněves
Disciplinární komise obdržela všech osm požadovaných vyjádření . Na
základě těchto vyjádření a dalším věrohodným způsobem zjištěných
skutečností, na svém zasedání rozhodla .
Předání do komise rozhodčích .
STYBLÍK Jaromír 72020342 - rozhodčí utkání
ŽĎÁRSKÝ Ondřej 02110759 - asistent rozhodčího
Peněžitá pokuta 500 Kč § 58, § 20/8
SERÍNEK Zdeněk 67120725 vedoucí mužstva FK Kopidlno
Zákaz závodní činnosti a všech funkcí na dobu 4 měsíců
s přerušením – od 26.10. do 25.11.2023 a od 1.3. do 29.5.2024
§23, §24, §44/1, §48/3
JANÁČEK Jaroslav 84052060 FK Kopidlno

Utkání A1A 0103 Kopidlno B - Jičíněves

Disciplinární komise obdržela všech osm požadovaných vyjádření.
Na základě těchto vyjádření a dalším věrohodným způsobem zjištěných
skutečností, na svém zasedání rozhodla

Předání do komise rozhodčích 

STYBLÍK Jaromír 72020342 - rozhodčí utkání
ŽĎÁRSKÝ Ondřej 02110759 - asistent rozhodčího

Peněžitá pokuta 500 Kč § 58, § 20/8
SERÍNEK Zdeněk 67120725 vedoucí mužstva FK Kopidlno

Zákaz závodní činnosti a všech funkcí na dobu 4 měsíců s přerušením
– od 26.10. do 25.11.2023 a od 1.3. do 29.5.2024 §23, §24, §44/1, §48/3

JANÁČEK Jaroslav 84052060 FK Kopidlno

 
Nabídka halových turnajů 2024
Nabídku halových turnajů můžete otevřít zde
 
Tréninkový kemp hráčů U15 a U17

Dne 16.11. 2023 proběhne přípravný tréninkový kemp U17 na UMT v Jičíně.
Nominaci hráčů kategorie U17 najdete zde.

 

Dne 16.11. 2023 proběhne přípravný tréninkový kemp U15 na UMT v Nové Pace.
Nominaci hráčů kategorie U15 najdete zde.

 
Pozvánka na halové turnaje pořádané SK Robousy Email

Rádi bychom Vás pozvali na halové turnaje pořádané SK Robousy ve velké hale
jičínského Sportovního areálu.
Turnaje mají téměř jednotný ráz , rádi bychom
osm účastníků rozdělených do dvou skupin s následým bojem o 
umístění.
Čtvrtfinále, semifinále.Každý tým min. pět utkání.  Začátek by měl být
pravidelný cca 8.00 s hrací dobou okolo 
15.minut dle světelné časomíry.
Předpokládaný konec vždy do cca 14.00 hodiny. Startovné počítáme přibližně 1000 - 1200,-  Kč.

Termíny : 27.1. 2024  - starší přípravka  - ročník narození 2013 a mladší

28.1.2024  -  starší žáci - ročník 2009 a mladší

3.2. 2024  -  mladší žáci - ročník 2011 a mladší

4.2. 2024  -  mladší přípravka - ročník 2015 a mladší

18.2.2024 -  opět starší přípravka - ročník 2013 a mladší

V případě zájmu nás můžete kontaktovat na mailu :
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo tel.603153950 kde eventuálně zodpovíme další dotazy

 
Pozvánka na turnaj minipřípravek Hořice Cup 2024
Pozvánku můžete otevřít zde
 
Zápis ze zasedání DK ze dne 1.1. 2023
Vyloučení - nepodmíněný trest 2 SU § 48/1
JEZBERA Ondřej 00041247 Chomutice
Utkání A1A 0103 Kopidlno B - Jičíněves
Disciplinární řízení pokračuje, k dnešnímu dni DK obdržela čtyři
vyjádření . Řízení bude ukončeno na příštím zasedání dne 9.11.2023 .
Převod trestů do jarní části SR 2023 – 2024
BYDŽOVSKÝ Jakub 98080267 Robousy B - 1 SUN
JEZBERA Ondřej 00041247 Chomutice - 2 SUN

Vyloučení - nepodmíněný trest 2 SU § 48/1
JEZBERA Ondřej 00041247 Chomutice

Utkání A1A 0103 Kopidlno B - Jičíněves
Disciplinární řízení pokračuje, k dnešnímu dni DK obdržela čtyři vyjádření .
Řízení bude ukončeno na příštím zasedání dne 9.11.2023 .

Převod trestů do jarní části SR 2023 – 2024
BYDŽOVSKÝ Jakub 98080267 Robousy B - 1 SUN
JEZBERA Ondřej 00041247 Chomutice - 2 SUN

Příští zasedání DK se koná 9.11.2023 od 10,00 hod.

 
Výsledky a podrobnosti z víkendu 28.-29.10. 2023
Výsledky a podrobnosti z víkendu najdete zde
 
Zápis ze zasedání STK ze dne 26.10. 2023
Zápis můžete otevřít zde
 
Zápis ze zasedání DK ze dne 26.10. 2023
Vyloučení po 2 ŽK - peněžitá pokuta 1000 Kč § 46/2
MACH Michal 79032101 Milíčeves
Utkání A1A 0103 Kopidlno B - Jičíněves
Vzhledem k oznámeným skutečnostem, které se udály v průběhu
utkání, DK přistoupila k zahájení disciplinárního řízení . Všichni níže jme-
novaní se do 5.11.2023 písemně vyjádří k situaci z 35 min. tohoto
utkání, tak jak ji zaregistrovali z jejich pohledu .
Styblík Jaromír 72020342 HR
Žďárský Ondřej 02110759 AR1
Zikmund Jaroslav 83011962 HPU + neoprávněný pobyt osob na HL
Serínek Zdeněk 67120725 VMD + počet přítomných osob na HL
Bernard Vojtěch 05030071 KD
Mlejnek Jaroslav 75031490 VMH
Zedek Pavel 91091052 KH
Geršl Jakub 86121270 HH + důvod udeření divákem hlavou
Janáček Jaroslav 84052060 + důvod vstupu na HP a udeření HH hlavou.
Janáček Jaroslav 84052060, jmenovaný má do vyřešení případu
zastavenou činnost .
Příští zasedání DK se koná 1.11.2023 od 13,30 hod.

Vyloučení po 2 ŽK - peněžitá pokuta 1000 Kč § 46/2
MACH Michal 79032101 Milíčeves

Utkání A1A 0103 Kopidlno B - Jičíněves

Vzhledem k oznámeným skutečnostem, které se udály v průběhu utkání, DK přistoupila
k zahájení disciplinárního řízení . Všichni níže jmenovaní se do 5.11.2023 písemně
vyjádří k situaci z 35 min. tohoto utkání, tak jak ji zaregistrovali z jejich pohledu 


Styblík Jaromír 72020342 HR

Žďárský Ondřej 02110759 AR1

Zikmund Jaroslav 83011962 HPU + neoprávněný pobyt osob na HL

Serínek Zdeněk 67120725 VMD + počet přítomných osob na HL

Bernard Vojtěch 05030071 KD

Mlejnek Jaroslav 75031490 VMH

Zedek Pavel 91091052 KH

Geršl Jakub 86121270 HH + důvod udeření divákem hlavou

Janáček Jaroslav 84052060 + důvod vstupu na HP a udeření HH hlavou

Janáček Jaroslav 84052060, jmenovaný má do vyřešení případu zastavenou činnost

Příští zasedání DK se koná 1.11.2023 od 13,30 hod.

 
Obsazení rozhodčích 28.-29.10. 2023
Delegaci rozhodčích najdete zde
 
Výsledky a podrobnosti z víkendu 21.-22.10. 2023
Výsledky a podrobnosti najdete zde
 
Zápis ze zasedání VV ze dne 16.10. 2023
Zápis můžete otevřít zde
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »